Aktuális hírek

ASP logo

Hétfőn délután lakossági fórumon ismertettük a Rákóczi utca Posta-köztől Kopári sarokig terjedő szakaszának felújítási terveit. A mellékelt öt tervezői elképzelés összegzéseként a jelenlévők döntő többsége olyan elképzelést támogat, amely megőrzi a parkolók jelenlegi számát, lényegesen több zöld-felületet és virágos területet tartalmaz. Kétszer egy-sávos úttal, csökkentett tehergépjármű forgalommal. Aki szeretne még véleményt nyilvánítani az 2019. augusztus 08-án 14.00 – 16.00 óra között a tervek megtekintése mellett megteheti Dr. Sütő László polgármesternél, és várjuk a véleményeket a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen is.

felújítási tervek (pdf)