Aktuális hírek

ASP logo

2018 nyarán 181 általános iskolás diák táborozott a Marcali Város Önkormányzata és a Marcali Szociális és Egészségügyi Szolgáltató Központ által szervezett ingyenes napközis táborokban. A tavalyi népszerűségre való tekintettel idén is szeretnénk megkönnyíteni a szülőknek iskolás gyermekeik nyári elhelyezését.

Marcali Város Önkormányzata 2019. július 1. és augusztus 16. között 7 héten át tartja ingyenes tematikus nyári táborait. A heti turnusok során a gyerekek ismereteik bővítése mellett kézműves- és sportfoglalkozásokon, filmvetítésen vehetnek részt, megismerhetik a város közintézményeinek és vállalatainak munkáját. A nyári forróságban a Városi Fürdő medencéi hűsítik a résztvevőket. A gyerekek számára napi háromszori étkezést és PI-vizet biztosítunk.

Várjuk azon 7-14 év közötti, marcali lakhellyel rendelkező gyerekek jelentkezését, akik részt szeretnének venni a tematikus nyári táborokban.

A jelentkezéseket a gyerek nevének és a turnus dátumának megadásával az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre, valamint az 501-035 telefonszámra várjuk.