MVSZSE – Lovas szakosztály

A Marcali Városi Szabadidő Sportegyesület tagjaként, mint lovas szakosztály 10 éve,immáron húsz fő taglétszámmal rendelkezünk, melyből négy fő versenyző folyamatosan vesz részt ezen lovas szakosztályt képviselve, a Somogy megyei és az országos versenyeken. Az elmúlt év tapasztalatából elmondható, hogy szakosztályunk kimagasló eredményekkel büszkélkedik.

Legutóbb a 2015. évben rendezett Dunántúli és Dél-Szlovákia döntőt Horváth Rajmund nyerte meg Győrújbaráton. Az Országos "C" kategóriás döntő Zalalövőn került lebonyolításra, ahol 50 fogat vett részt és abból, kiváló versenyzőink közül Magyar Zoltán volt az első helyezett, Horváth Rajmund pedig az ötödik helyen végzett, így a csapatbajnokságban Somogy megye a második helyen zárt. A szakosztály az évente májusban megvalósuló Marcali Fogathajtó Derby rendezője.